Szkolenie dla hoteli – szkolenia branżowe dla gastronomii

Jesteś hotelarzem i pragniesz podnieść swoje kompetencje? Nic prostszego, szkolenie dla hoteli zapewni ci nowe umiejętności. Szkolenia tego rodzaju prowadzone są przez ekspertów w branży hotelowej, którzy są liderami w swoich dziedzinach. Szkolenia zawierają nie tylko wiedze teoretyczną, ale i praktyczne przykłady, jak dane rozwiązanie zastosować. Szkolenia powinny być oparte na tym co dzieje się teraz, nieustannie śledząc trendy, jakie pojawiają się w branży hotelowej. Szkolenia dotyczą różnych kwestii, np. jak zmaksymalizować przychody w hotelu. Poznamy zasady związane z monitorowaniem codziennych danych działalności obiektów. Dokonamy analizy rynkowej oraz oceny naszej pozycji na rynku. Spróbujemy zoptymalizować przychody.

Jeśli pragniemy powiększyć przychody naszej działalności to warto udać się na szkolenie dotyczące zarządzaniem. W trakcie szkolenia poznamy metody właściwego ustalana menu hotelu, sposoby kontroli kosztów gastronomicznych, jak również sposoby kalkulacji cen dań z karty. Dowiemy się w ten sposób jak analizować sprzedaż. Poznamy też elementy hotelowej gastronomi, które są najbardziej narażone na nadużycia. Na szkoleniu poznamy także podstawy negocjacji z dostawcami oraz szkolenia z zakresu zarządzania sprzedażą, promocją oraz personelem.

Szkolenie dla hoteli zapewni uczestnikom garść praktycznych informacji, które będą użyteczne w dalszej pracy. Szkolenie dla hoteli jest przydatne zarówno dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w hotelarstwie, jak i dla bardziej zaawansowanych. Dzięki zróżnicowanej tematyce szkoleń oraz ich stopniowi zaawansowania, możemy wybrać szkolenie, które najbardziej będzie nam odpowiadało, spełni nasze oczekiwania i zapotrzebowanie. Szkolenie takie przyda się zarówno prowadzącemu hotel, jak i temu, który dopiero ma taki zamiar. Pozwoli mu poznać wyzwania, jakie czekają na przedsiębiorcę w pierwszych latach od otwarcia własnego lokalu. Uczestnicy szkoleń bardzo często otrzymują zniżki na kolejne szkolenia oraz na bieżąco są informowani o szkoleniach.

ksr.net.pl